záhlaví4.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (153 | 80%)
3.-6.7 jsme podnikli tradiční velký výlet. Tentokrát jsme zvolili dvě země, a to Slovensko a Maďarsko. V pátek jsme vyjeli na Slovensko do Dunajské Stredy, zde v Termálparku jsme založili tábor.
Do večera jsme se váleli v bazénech. V sobotu jsme vyrazili k Balatonu. Zde jsme navstívili město Balatonalmádi, zde jsme zašli na pláž k jezeru Balaton. Zde jsme se vykoupali a vyrazili na spáteční cestu do Dunajské Stredy. Balaton i Maďarsko bylo velmi příjemné a přátelské. Večer jsme opět byly v bazénech.
V neděli byl odpočinkový den, ráno válení v bazénech a po obědě jsme zajeli na hráz Gabčíkova, zde vyplouvali z plavební komory tři lodě. Odtud jsme jeli do Dobrohoště a převozem jsme přejeli nádrž Gabčíkovo. Na závěr jsme zajeli do města na zmrzlinu. Věčer jsme byli opět v bazénech. V pondělí než jsme odjeli jsme zrelaxovali zase v bazénech. Cesta domů byla docela v pohodě až na nepovedenou návštěvu hostince v Lanžhotě. Ovšem v motorestu za Břeclaví jsme se v pohodě najedli, díky velmi ochotnému vedoucímu.
Počasí bylo velice teplé, teploty se asi blížili k 38 st.
Výletu se zúčastnili: Petr s Marcelou (Jawa 250/353), Radek s Vojtou (Jawa 250/353), Vašek s Klárou (Jawa 250/353), Jenda s Míšou ( Jawa 350 Tramp), Pepa s Mařenkou ( Jawa 350/632) a Pavel s Maruškou (ČZ 250/475). S autem a karavanem jel Josef, který vezl celý náš náklad pro naše pohodlí.
Chtěl bych poděkovat Vaškovi, Pepovi a Jendovi za navigaci při jízdě, která nebyla vždy jednoduchá. Také Josefovi za doprovod a technické služby. Mařence F. D.V. za přivítání a občerstvení, které nám
velice prospělo.
Nakonec doufám, že se výlet aspoň trochu líbil. Najeli jsme asi 860 km.

foto viz. odkaz na rajče
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one