záhlaví4.jpg

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (156 | 79%)
Jak již tradičně i letos jsme podnikli hlavní výlet (2.-5.7). Tentokrát na Slovensko do Vysokých Tater.

Ubytovaní jsme byli v kempu Tilia v Dolním Kubíně. Odtud jsme druhý den za poledni ( do dvanácti pršelo), podnikli výlet do obce Lůčky k tamnímu vodopádu, dále do obce Svatý Kříž, kde se nachází dřevěný kostel ( největší v Evropě). Dálek jsme jeli do obce Vlkolínec, toto je skanzen jak se žilo v předminulém století na Velké Fatře.

Třetí den jsme vyrazili do Vysokých Tater na Štrbské pleso. Počasí bylo výborné a tak i viditelnost na plese byla úžasná. Celé pleso jsme obešli a pokochali krásou Vysokých Tater.
Po celou cestu jsme vychutnávali zdejší klikaté a kopcovité silnice. Za celou cestu nebyla žádná vážná oprava, akorát doladění některých motorek, které se obešlo bez komplikací.
Též vážné havárie se nám vyhnuli, pouze jedna motorka přes noc spadla a u dvou motorek se na chvíli spekla spojka. V jednom případě došlo k lehkému pádu bez následku na zdraví a škodě motocyklu.

Výletu se zúčastnili: Pert s Vojtou, Marcela, Radek, Vašek st., Vašek ml., Pepa s Mařenkou, Pavel s Maruškou a Jenda s Míšou a Josef jako doprovod.

Chci také poděkovat Jendovi, Vaškovi a Pepovi za vedení kolony, protože někdy to nebylo lehké se zorientovat. Také chci poděkovat Josefovi za doprovod a drobné opravy a seřízení strojů.
Dík také patří Radkovi za zapůjčení vozíku na přepravu materiálu. A velký dík patří členům i ne členům kteří nejeli, ale uspořádali velmi pěkné uvítání a občerstvení při příjezdu.

Počasí bylo příjemné a ujeli jsme asi 1010km.

foto viz rajče:
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one